SGM SENTEZ

Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi mizin tüm hizmetleri; konusunda gerekli eğitimi almış diplomalı ithalat, ihracat, muhasebe ve müşteri temsilcileri ve personeliyle tüm gümrüklerde hizmet vermektedir.

Hizmet Politikamız

21.Yüzyılda ülkemizin sanayi ve ticaret alanında gösterdiği atılımlar neticesinde gümrükleme alanındaki tüm hizmetlerin yerleşik anlayış dışına çıkması gerekliliği anlaşılmıştır. Günümüzde “Gümrük Komisyonculuğu” devri kapanmış, profesyonel anlamda “Gümrük Müşavirliği” kavramı gelişmiştir. Bizler, çağımıza ve gümrük kanununda ki yeni düzenlemelere uygun işleyen yazılımlarla desteklenmekteyiz. Konusunda uzman, genç ve dinamik SGM Sentez personeli, üst yönetimin sahip olduğu yılların deneyiminden de faydalanarak mükemmele erişme noktasındadır.<

Vizyonumuz

Türkiye’de en Kaliteli ve Güvenle Hizmet veren Gümrükleme Firması olmak.Rekabetin yol göstericisi, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu iş dünyasında, belirleyici etken “BİREYSEL KALİTE”, “EKİP KALİTESİ” ve “YÖNETİM KALİTESİ” dir. Bu anlayışın sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, KURUMUN BİLGİ VE BECERİLERİDİR.

Misyonumuz

Sektörlerindeki en iyilerin çalışmak istediği firma olmak.Dengeli ve sağlam büyümek Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak.Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak. En büyük önemi insan beynine verir ve sürekli insana yatırım yaparız. İyi ahlaklı gümrükçü ve gümrük müşavirleriyiz. Firmamız ile çalışan herkesin “Kendi İşinin Lideri” olduğuna inanırız.

Ekibimiz

YILLARIN TECRÜBESİ VE GENÇ BEYİNLERDEN OLUŞAN DIŞ TİCARET VE MEVZUAT UZMANLARIMIZ İLE BİRLİKTE HİZMET VERMEKTEYİZ.
Abdulkadir TAŞDELEN
Gümrük Müşaviri

İgmd    SGM Sentez Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesidir.